Žvakių gamybos užsiėmimai, edukacija:
kūrybiškumo ir pramogų derinys

Viena įdomiausių mano veiklos dalių - su žmonėmis dalintis sukauptomis ir kaupiamomis žiniomis apie bičių vašką, sukurti jaukią atmosferą, kad jaustumėtės laukiami, atsipalaiduotumėte.

Man labai svarbu, kad ne tik įgautumėte žinių apie bičių vašką, žvakes, jų gamybą, bet ir pasirūpinti visomis reikalingomis priemonėmis, šilta arbata, kava, Jums sukurti jaukią, atpalaiduojančią aplinką, kurioje atitrūktumėte nuo kasdienybės.

Ir Jums tereikia atvykti ir atsipalaiduoti - niekuo nesirūpinti!

Lauksiu Jūsų atvirami širdimi, jaukia atmosfera tiek jau mano organizuojamose natūralių bičių vaško žvakių gamybos praktinėse dirbtuvėse (www.facebook.com/giftija.butikas/events/ ) bet ir

mielai suorganizuosiu kūrybinį užsiėmimą Jūsų asmeniniams poreikiams, įvairioms nedidelėms šventėms (~ iki 2-25 asmenų) Vilniuje studijoje.

Jeigu norite įdomiai, neįprastai bei kūrybiškai paminėti asmeninę šventę - pavyzdžiui gimtadienį, darbo kolektyvo pasibūvimą, ar kt., taip pat sutarus galite atsinešti savo maistą, gėrimus arba užsakant užsiėmimo suorganizavimą tuo ar kitais pageidavimais galiu pasirūpinti už Jus!

Asmeninė/individuali natūralių, bičių vaško žvakių gamybos pamoka Vilniuje

Visi mėgstam rankų darbo gaminius. Juk gera žinoti, kad juos sukūrė ne gamybos mašina, o žmogaus rankos. „Giftija butikas“ ne tik prekiauja tokiais gaminiais, tačiau ir kviečia jų pasigaminti patiems.

Bičių vaško žvakė – tai prabangi, išskirtinė, sveika, natūralaus, atsinaujinančio, aplinkai nekenkiančio vaško žvakė su natūralia medvilnine dagtimi. Bičių vaškas – brangiausias bei natūraliausias vaškas rinkoje, rodantis rankų darbo gaminių vertinimą. Žvakės iš tokio vaško laikomos hipoalerginėmis, jos pagamintos be pridėtinių chemikalų, gali palengvinti kvėpavimo sunkumus, o dėl išskiriamų neigiamų jonų valo orą. Tad žvakių gamybos pamoka bus ne tik puikus būdas turiningai praleisti laiką, tačiau ir išsivežti sveikatai naudingų gaminių!

Atvykusio(-ios) laukia privati, individuali bičių vaško žvakių gamybos pamoka. Ji puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Joje skanaujant kavą, arbatą pamokos dalyvivis(-ė) susipažins su žvakių gamyba, gaus naudingos informacijos apie žvakes, skirtingus vaškų tipus, sužinos, kuo bičių vaškas yra ypatingas ir naudingas. Taip pat savo rankomis silikoninėse formelėse pasigamins 3–4 žvakeles iš gryno, lietuviško bičių vaško.

Toks užsiėmimas - puiki pradžia tiek planuojantiems išbandyti žvakių gamybą toliau savarankiškai, tiek plečiant akiratį ir įgaunant daugiau naudingų kasdienių žinių apie žvakes, vašką, rankų darbo gamybą.

Dovanokite galimybę sau ar artimam patiems susikurti unikalų rankų darbo gaminį!

Norint išbandyti kitokį žvakių gamybos metodą (informacija aukščiau) kaina gali keistis. 

Galite įsgyti dovanų kuponą www.geradovana.lt arba užsiregisturoti už tą pačią užsiėmimo kainą tiesiogiai pasikreipę tiesiogiai į ,,Giftija butikas"

Galimybė mėgautis kūryba tiesiog namuose!

Visi mėgsta rankų darbo gaminius – juk gera žinoti, kad juos sukūrė ne gamybos mašina, o pats žmogus. „Giftija butikas“ Vilniuje ne tik prekiauja tokiais gaminiais, tačiau ir kviečia jų pasigaminti patiems.

Bičių vaško žvakė – tai prabangi ir išskirtinė, natūralaus, atsinaujinančio, aplinkai nekenkiančio vaško žvakė su natūralia medvilnine dagtimi. Bičių vaškas – brangiausias bei natūraliausias vaškas rinkoje. Žvakės iš tokio vaško laikomos hipoalerginėmis, jos pagamintos be pridėtinių chemikalų, tad gali palengvinti kvėpavimo sunkumus, o dėl išskiriamų neigiamų jonų valo orą. Žvakių gamybos pamoka – ne tik puikus būdas turiningai praleisti laiką, tačiau ir pasigaminti sveikatai naudingų gaminių!

Dalyvio(-ės) laukia 1 val. 30 min. trukmės individuali NUOTOLINĖ bičių vaško žvakių gamybos pamoka. Nesvarbu, kur gyvenate – visada galima susipažinti su žvakių gamyba, gauti naudingos informacijos apie žvakes, skirtingus vaškų tipus, sužinoti, kuo bičių vaškas ypatingas ir naudingas, bei savo rankomis namuose, patogiausioje aplinkoje, pasigaminti žvakių iš gryno, lietuviško bičių vaško! Prieš pamoką išsiunčiamos priemonės 1 asm.: vaškas, formelė, instrukcija ir kt., tačiau klausytis pamokos gali ir artimieji ar draugai.

Tokia veikla – puiki pradžia tiek norintiems užsiimti žvakių gamyba savarankiškai, tiek siekiantiems praplėsti akiratį, įgyti daugiau naudingų žinių apie žvakes, vašką, rankų darbą, tiek mėgstantiems kūrybišką laisvalaikį. Ši pamoka tinkama tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Nuotolinė individuali natūralių, bičių vaško žvakių gamybos pamoka

Galite įsgyti dovanų kuponą www.geradovana.lt arba užsiregisturoti už tą pačią užsiėmimo kainą tiesiogiai pasikreipę tiesiogiai į ,,Giftija butikas"

Prabangus žvakių gamybos užsiėmimas mergvakariui, bernvakariui

Kūrybiškas, pikantiškas natūralių bičių vaško žvakių liejimo užsiėmimas - tiek mergvakariams, tiek bernvakariams privačiai studijoje Vilniuje.

Jums tereikia atvykti - viskuo kitkuo bus pasirūpinta: jaukiu vaibu, priemonėmis, kava, arbata, jei reikia - gėrimais ar kitais poreikiais, pageidavimais. Jus pasitiks ir taurė nealkoholinio šampano!

Norėdami prieš ar po užsiėmimo, taip pat galėsite dar studijoje pasibūti, pasveikinti ar dar kitaip pradėti / pratęsti šventę.

Mergvakaris, bernvakaris gali būti pikantiškai kūrybiškas, su jaukiu vaibu - kreipkitės, aptarsime ir sutarsime detales!

Grupė gali būti iki 12 asmenų, trukmė priklauso nuo grupės dydžio, tačiau minimalus nedidelės grupės užsiėmimo laikas apie 2 val.

Kaina priklauso nuo grupės dydžio, kitų poreikių / pageidavimų, nuo 18-25 Eur (skaičiuojant asmeniui grupėje).

Būsimam jaunikiui / nuotakai gali būti paruošta ir pikantiška rankų darbo dovana...