Įmonės renginyje, festivalyje ar kitoje šventėje, pasibuvime organizuojamas žvakių gamybos užsiėmimas, kuriame visi dalyviai turės galimybę išmokti kurti unikalias žvakes savo rankomis. Šis užsiėmimas suteiks puikią galimybę ne tik išreikšti savo kūrybiškumą, bet ir pasimėgauti malonia veikla.

Dalyviai bus supažindinami su įvairiomis žvakių gamybos technikomis ir naudojamais įrankiais bei medžiagomis. Įmonės renginys, festivalis ar kita šventė ar pasibuvimas taps ne tik puikiu būdu praleisti laiką, bet ir puikiu būdu skatinti bendradarbiavimą ir kūrybiškumą tarp darbuotojų, dalyvių.

Tai neabejotinai bus įsimintinas ir prasmingas renginio užsiėmimas, papildantis pobūvį, kuris paliks nuostabius prisiminimus visiems dalyviams. Patirtis rodo, kad tokiais užsiėmimais mėgaujasi tiek moterys, tiek vyrai!

Kūrybiški užsiėmimai įmonių renginiams, festivaliams ar kitoms šventėms

Žiedinių žvakių gamybos dirbtuvės - unikalus užsiėmimas, kurio metu bus gaminamos horizontaliai, ratu degančios žvakės.

Programa gali būti pilna arba sutrumpinta (tinka didelės apimties festivaliams ar renginiams, kur numatyta ir daugybė kitų užsiėmimų).

Galime atvykti į Jūsų pageidaujamą miestą iš Vilniaus arba grupei iki 15 asmenų suroganizuoti dirbtuves mūsų studijoje Vilniuje.

Trukmė: ~ 1 val. (sutrumpinta) arba 2 val. (pilna programa)

Kaina: nuo 400 eur. (priklauso nuo grupės/grupių dydžio, apimties, trukmės, vietovės).

Žiednių (ratu degančių) žvakių gamybos dirbtuvės

Vienas pagrindinių ir populiariausių žvakių gamybos metodų - žvakių gamyba naudojant silikonines formeles. Tokio užsiėmimo metu kiekvienas nesunkiai išmoks žvakių gamybos pagrindų, susipažins su vienu daugiausiai naudojamų žvakių gamybos būdų. 

Šis užsiėmimas gali vykti grupėmis iki 15 asmenų. Puikiai tinka festivaliams ar didelės apimties renginiams, kuriuose numatytos ir kitos veiklos, dirbtuvės. 

Trukmė: ~ 1 val. (sutrumpinta programa) arba ~2 val. (pilnos apimties programa)

Kaina: Nuo 400 eur (priklauso nuo grupės/grupių dydžio, trukmės, apimties, vietovės).

Žvakių gamybos dirbtuvės naudojant silikonines formeles

Pramoginė-kūrybinė ,,Ledo" žvakių gamybos programa ,,Ugnis ir ledas"

Tai kūrybinė-pramoginė, komandą formuojanti veikla, kuri sužadina tiek moterų, tiek vyrų kūrybiškumą, didina pasitikėjimą savimi ir kitais, stiprina komandą, bet tuo pačių ir kiekvieno individualumą.

Programos metu dalyviai sužinos daug naudingos informacijos apie žvakių gamybą, vaškų rūšis, kiekvienas dalyvis pasigamins net ~500 g dydžio išskirtinę, natūralaus, lietuviško, gryno bičių vaško žvakę unikaliu būdu - naudojant ledą.

Programa susideda iš 3 dalių:

  1. teorinė dalis - įdomi ir įtraukianti informacija apie vašką, jų rūšis, quiz'as apie dalyvių žinias žvakių srityje.

  2. praktinė dalis - dalyviai pasiruošia kurti unikalią savo žvakę naudojant ledą.

  3. pramoginė - praktinė dalis. Kadangi visi dalyviai vienu metu iškart negali pasigaminti žvakių, nes reikia laukti išsilydančio vaško, žvakės gaminamos nedidelėmis grupelėmis. Kol vyksta vaško lydymo procesas ir gamyba grupelėmis, dalyvių laukia įtraukianti muzika, šokiai, magijos, šou elementai bei komandą formuojantys žaidimai, tad programa ir įspūdžiai nenutrūksta!

Programos metu pasirūpinama visomis reikalingomis priemonėmis, dalyvių taip pat laukia paruošti dovanų maišeliai.

Programą veda rankų darbo dovanų linijos www.giftijabutikas.eu įkūrėja bei žvakių gamintoja ir profesionalus režisierius, renginių vedėjas www.eventofonas.lt . Jei reikalinga - atvykstama su profesionalia renginiams garso/šviesų aparatūra.

Programos trukmė: Nuo ~2 val. Atvykstame 1 val. iki užsiėmimo pradžios suruošti veiklai reikalingas priemones, vietas.

Kaina: nuo 500 eur (priklausomo nuo grupės dydžio, vietovės). Galime atvykti į Jūsų pageidaujamą miestą iš Vilniaus.