Žvakių rūšys - pasirinkite sveikatai nekenksmingas žvakes

Apie žvakių, vaškų rušis ir ką pasirinkus tausosite ne tik savo sveikatą, bet ir mūsų gamtą

1/29/20242 min read

red green and blue candles
red green and blue candles

Žvakės yra ne tik puošiamasis elementas, bet ir gali sukurti malonią atmosferą namuose. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą ir sveikatai nekenksmingą žvakę, kad galėtumėte mėgautis jos žavesiu be jokių rūpesčių ar pašalinių neigiamų reiškinių Jūsų sveikatai.

Žvakės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip parafino vaškas, sojų vaškas, kokosų vaškas, palmių vaškas ar bičių vaškas. Kiekviena iš šių medžiagų turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu išsirinkti tinkamą variantą.

Parafino vaškas yra labai populiarus žvakių gamyboje. Jis yra pigus ir lengvai prieinamas, tačiau jame gali būti chemikalų, kurie gali būti kenksmingi sveikatai. Todėl, jei Jums rūpi sveikata, geriau rinktis kitą variantą.

Alternatyva parafino vaškui yra natūralesnių vaškai, tokie kaip sojų vaškas, kokosų vaškas, palmių vaškas arba bičių vaškas. Šie vaškai yra gaminami iš natūralesnių šaltinių.

Sojų vaškas yra gaminamas iš sojos pupelių, o kokosų vaškas iš kokosų riešutų. Abu šie vaškai yra natūralesnis pasirinkimas, negu parafino vaško žvakės. Jie taip pat ilgiau dega ir yra atsparūs aukštai temperatūrai.

Palmių vaškas yra gaminamas iš palmių aliejaus. Jis yra natūralus ir atsparus aukštai temperatūrai. Tačiau dėl palmių aliejaus gavybos poveikio aplinkai ir gyvūnijai, šis vaškas gali būti kritikuojamas iš ekologinės perspektyvos.

Bičių vaškas yra vienas iš seniausių žvakių gamybai naudojamų vaškų ir yra pats natūraliausias rinkoje vaškas. Jis yra natūralus ir turi malonų kvapą. Bičių vaško žvakės liepsnos šviesa ne tik yra tausojanti Jūsų akis, bet tokia žvakė ir valo orą. Šis vaškas gali būti brangesnis ir sunkiau prieinamas nei kiti variantai, tačiau neabejotinai tai bus vienas geriausių pasirinkimų, į kurį verta investuoti norint tausoti savo sveikatą ir mūsų gamtą!

Renkantis žvakę, svarbu atkreipti dėmesį į jos sudėtį ir medžiagą, iš kurios ji pagaminta. Sojų vaškas, kokosų vaškas, palmių vaškas yra natūralesni pasirinkimai negu parafino vaško žvakės. Tačiau bičių vaškas yra puikūs variantas, jei norite pasirinkti sveikatai nekenksmingą ir ilgaamžę žvakę. Šios natūralios žvakės ne tik papuoš namus, bet ir suteiks jums malonią natūralią aromatinę patirtį.